...

O FIRMIE

Firma Glob Taxi to zdecydowany lider w branży transportowej

Oferujemy bezpieczne i komfortowe przejazdy w konkurencyjnych cenach

Taxi Warszawa

Bezpieczne Tanie Taxi Warszawa

Firma Glob Taxi  Warszawa  – oferujemy tanie i bezpieczne taksówki z licencjonowanymi kierowcami oraz regularnym serwisem pojazdów. W naszych taksówkach znajdziesz poduszki powietrzne i system ABS, co gwarantuje bezpieczeństwo podróży. Zapewniamy dogodny sposób załadunku bagażu i płatność kartą, a także przyjazne podejście do osób niepełnosprawnych. Dzieki lokalizacji GPS mozesz śledzić trasę przejazdu, a klimatyzacja oraz czystość wnętrza zapewniają komfortową podróż.
Jesteśmy najlepszym wyborem, jeśli szukasz taniego i szybkiego transportu w Warszawie, w tym na lotnisko Modlin. Zaufaj naszej firmie i zamów bezpieczne i wygodne taxi z nami już dziś!

Zalety Glob Taxi

Najtańsze Taxi Warszawa – Glob Taxi jest najszybciej rozwijającą się korporacją taksówkową w Warszawie. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Naszym celem jest ciągłe tworzenie nowego, wyższego standardu obsługi klienta.

Z dbałości o Klienta pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Pasażerów spełniając postawione nam wymagania. W obsłudze klienta przyświeca nam hasło: Jesteśmy Uprzejmi.

Posiadamy sukcesywnie rosnącą flotę 870 aut wysokiej klasy. Czystych i zadbanych zarówno osobowych jak i bagażowych: Mercedes, Audi, Skoda etc.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, wszystkie pojazdy wyposażone są w ABS, poduszki powietrzne i klimatyzację.

Specjalnie dla Państwa wygody zakupiliśmy flotę nowoczesnych, ekologicznych i w pełni hybrydowych aut Toyota Prius. Samochody te wyposażone są w system informacji audio-wizualnej i są niezwykle przyjazne dla środowiska naturalnego.

Cena za kilometr, jaką proponujemy naszym Klientom to 3,00 zł (taryfa dzienna).

Dzięki nowoczesnej centrali telefonicznej, sieci komputerowej i wykwalifikowanym pracownikom oferujemy Państwu szybki kontakt z GlobCabTaxi pod numerami 1-96 68 lub 666 00 96 68 oraz gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę.

Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy najnowocześniejszy system rozliczeń bezgotówkowych w Polsce, oparty na bankowym systemie kart płatniczych.

Działania non-profit

Glob Taxi to firma, która jest zaangażowana w wiele działań non-profit. Wspieramy lokalne społeczności poprzez udział w akcjach charytatywnych i sponsoringu imprez kulturalnych. Nasza firma również dba o środowisko naturalne poprzez zastosowanie ekologicznych rozwiązań. Wierzymy, że takie działania są ważne i przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców oraz ochrony środowiska. Zapraszamy do wsparcia naszych działań poprzez korzystanie z naszych usług taxi.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.