...

OFERTA GLOB TAXI

DLA PASAŻERA

DLA FIRM

Oferta Glob Taxi

Oferta Glob Taxi – zapewniamy naszym klientom wyjątkowy komfort jazdy dzięki naszej usłudze Exclusive Business Class, która oferuje najlepszą jakość przewozu. Posiadamy również taksówki bagażowe, dzięki którym przeprowadzka nie będzie już nigdy problemem. Oferujemy także usługi dowozu dzieci do szkoły, co daje rodzicom pewność, że ich dzieci są bezpieczne w drodze do szkoły. Dodatkowo, możemy pomóc w zakupach i dostarczeniu ich pod wskazany adres, a także zapewnić odprowadzenie samochodu, co jest szczególnie przydatne w przypadku niepełnosprawności lub braku czasu. Wszystko po to, aby zapewnić pełną satysfakcję naszym klientom.

Tanie Taksówki Warszawa

Oferujemy korporacjom możliwość korzystania z usługi Pre Paid, dzięki której można zapewnić pracownikom łatwy dostęp do taksówek oraz kontrolę wydatków związanych z transportem służbowym. Dla wygody naszych klientów prowadzimy rozliczenia bezgotówkowe, które pozwalają na wygodne i szybkie dokonywanie płatności za usługi taksówkarskie. Reklama na naszych autach Exclusive Business Class to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą skutecznie promować swoją markę i zwiększyć jej rozpoznawalność. Dzięki naszym usługom, korporacje mogą cieszyć się wygodnym i eleganckim transportem w klasie biznes, co wpływa na pozytywny wizerunek firmy i zadowolenie pracowników. Zapewniamy również pełne bezpieczeństwo i dyskrecję, a nasi kierowcy zawsze są punktualni i dbają o komfort i zadowolenie naszych klientów.

Exclusive Business Class

Glob Exclusive Business Class to usługa przewozu osób dla najbardziej wymagających pasażerów. Flota Exclusive Business Class to tylko najnowsze samochody klasy premium z kierowcami znającymi języki obce, oraz ubranymi ponadprzeciętnie elegancko. Kierowcy przygotowani są do obsługi nawet najbardziej wymagających pasażerów, aby podróż z Glob Exclusive Business Class była zawsze wyjątkowa.

Opłata początkowa za pierwszy kilometr + podstawienie

8 zł + 40 zł

TARYFA 1
dni powszednie 6.00 do 22.00

3,00 zł/km

TARYFA 2
w dni powszednie od 22.00 do 6.00, niedziele i święta

4,50 zł/km

TARYFA 3
przy wyjazdach poza granicę 1 strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym

6,00 zł/km

TARYFA 4
przy wyjazdach poza granice 1 strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie od 22.00 do 6.00 oraz w niedziele i święta w ciągu całej doby

9,00 zł/km

Opłata za 1 godzinę postoju

40 zł

Taxi Bagażowe Przeprowadzki

Oferta Glob Taxi  bagażowego dotyczy Warszawy i okolic. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w windę dostawczą, która zdecydowanie ułatwia i przyspiesza proces transportu.
Nasze wszystkie taksówki bagażowe posiadają:
• auta z windą o udźwigu 500 kg
• są zabudowane kontenerami o rozmiarach co najmniej (długość: 4,20m szerokość: 2,20m wysokość: 2,11m)
• płaską powierzchnię
• są wyposażone w pasy mocujące

Przy wcześniejszym zamówieniu zapewniamy: paleciaki, wózki widłowe, dodatkowego pomocnika kierowcy, taksówki bagażowe o większych rozmiarach (np. 2,50m wysokości lub 5,50m długości). Pomagamy w przeprowadzkach mieszkań i biur.

Opłata początkowa za pierwszy kilometr

40 zł

TARYFA 1
dni powszednie 6.00 do 22.00

3,00 zł/km

TARYFA 2
w dni powszednie od 22.00 do 6.00, niedziele i święta

4,50 zł/km

TARYFA 3
przy wyjazdach poza granicę 1 strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym

6,00 zł/km

TARYFA 4
przy wyjazdach poza granice 1 strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie od 22.00 do 6.00 oraz w niedziele i święta w ciągu całej doby

9,00 zł/km

Opłata za 1 godzinę postoju

40 zł

Dowóz dzieci do szkoły

Glob Taxi to firma taksówkowa, która zapewnia nie tylko transport dorosłych pasażerów, ale również oferuje dowóz dzieci do szkoły. Wszyscy kierowcy posiadają licencje i są doświadczonymi profesjonalistami, którzy doskonale znają topografię miasta i zapewniają bezpieczny i komfortowy przejazd. Regularny serwis samochodów i wyposażenie w poduszki powietrzne oraz system ABS gwarantują dodatkowe bezpieczeństwo pasażerów. Wszystkie samochody wyposażone są w nowoczesne terminale umożliwiające płatność kartą, a także posiadają klimatyzację i GPS, co zapewnia komfort i wygodę podczas podróży. Wszystkie taksówki są również regularnie czyszczone i dezynfekowane, co pozwala na utrzymanie wysokiej higieny wewnątrz samochodu.

Licencjonowani Kierowcy

Nasi taksówkarze to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałą znajomością topografii Warszawy, co gwarantuje szybki i bezpieczny transport oraz niezawodną obsługę na najwyższym poziomie.

Regularny Serwis

Regularny serwis samochodów w naszej flocie gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo i komfort, a nasza niezawodność i punktualność zapewnia zawsze terminowe dostarczenie na miejsce podróży, co jest naszym priorytetem.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i dlatego wszyscy nasi kierowcy przechodzą rygorystyczne badania psychologiczne oraz sprawdzamy ich niekaralność, aby zapewnić wysoką jakość usług.

Poduszki Powietrzne

W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów, wszystkie nasze samochody posiadają poduszki powietrzne, co zapewnia jeszcze większą ochronę podczas ewentualnych zdarzeń drogowych.

ABS

Wszystkie nasze taksówki posiadają system ABS, który zapewnia lepszą kontrolę hamowania, skracając drogę hamowania i zapobiegając poślizgom na mokrej lub śliskiej nawierzchni.

Zakupy z dostawą na telefon

Zakupy na telefon są dostępne na terenie Warszawy. Kierowcy Glob Taxi mogą wyręczyć Cię w zrobieniu zakupów, kupić produkty z listy oraz dostarczyć je do samych drzwi. Czas realizacji zależy od listy zakupów i specyficznych życzeń klienta. Oferta Glob Taxi jest najatrakcyjniejsza w Warszawie. Nasi kierowcy starają się wykonywać zakupy w okolicy adresu klienta, natomiast mogą być również wykonane w konkretnych sklepach wskazanych przez zamawiającego.

Aby skorzystać z zakupów taxi na telefon prosimy o kontakt z Centralą Glob Taxi. Nasi dyspozytorzy podadzą koszt wykonania usługi.

Odprowadzanie samochodu

• Piłeś i chcesz abyście Ty i Twój samochód bezpiecznie dotarli do domu?
• Potrzebujesz dostarczyć samochód do serwisu, ale nie masz na to czasu?
• Chcesz aby profesjonalny kierowca dojechał Twoim samochodem we wskazane miejsce?
Zamów odprowadzenie samochodu przez Glob Cab Taxi. O powierzony nam samochód dbamy jak o własny. Profesjonalny kierowca odprowadzi Twój samochód we wskazane miejsce.

Odprowadzanie samochodu przez Glob Taxi to:
• Profesjonalni kierowcy taksówek jeżdżący na codzień po Warszawie.
• Bezpieczeństwo gwarantowane przez znaną markę.
• O powierzony nam samochód dbamy jak o własny.

Pre Paid

Bezpieczne Tanie Taxi Warszawa

Korzystaj z taksówki, tak samo jak z telefonu doładowywanego na kartę!
• Bez konieczności podpisywania umowy
• Karty na okaziciela
• Bez konieczności płatności gotówką

W celu zamówienia karty PrePaid prosimy o kontakt pod adresem e-mail: arkadiusz.gruchola@globcabtaxi.pl
Po dokonaniu wpłaty na podstawie zamówienia, które otrzymają Państwo na podany adres e-mail karty wraz fakturą VAT zostaną dostarczone w ciągu 1-2 dni.

Jednorazowy koszt produkcji karty to 5 zł (netto).

Rozliczenia Bezgotówkowe

Bezpieczne Tanie Taxi Warszawa

Korzystaj z wygodnych płatności bezgotówkowych.

We współpracy z firmą VeriFone, wiodącym producentem bezpiecznych rozwiązań płatniczych, oferujemy Państwu kompleksowy system rozliczeń bezgotówkowych dla firm oraz klientów indywidualnych: TAXI360. To prosty i skuteczny system umożliwiający przyjmowanie bezpiecznych płatności za przejazd przy użyciu wszystkich rodzajów kart płatniczych, kart klienta TAXI360, elektronicznych voucherów oraz płatności NFC. Opiera się na niezawodnym i bezpiecznym terminalu płatniczym VeriFone VX680 Contactless.

W skład oferowanego przez nas systemu bezgotówkowej obsługi klientów wchodzą:

Bezpieczne Tanie Taxi Warszawa

Karta klienta TAXI360 to wygodne i bezpieczne rozwiązanie zastępujące papierowe vouchery. Występuje w formie karty przedpłaconej (również dla klientów indywidualnych) oraz bezgotówkowej karty klienta rozliczanej fakturą VAT za wykonane usługi po ustalonym okresie rozliczeniowym. Dla większego bezpieczeństwa i wyeliminowania możliwości wykorzystania przez nieupoważnione osoby, karta klienta TAXI360 jest zabezpieczona kodem PIN generowanym przez indywidualnego użytkownika.

Bezpieczne Tanie Taxi Warszawa

Elektroniczny voucher TAXI360: ośmiocyfrowy kod generowany przez system, który należy wpisać w terminal płatniczy w celu dokonania bezgotówkowej płatności za kurs. Zastępuje on papierowy voucher pracownikom nieposiadającym karty klienta bądź gościom Państwa firmy, wymagającym np. transportu na lotnisko. Voucher może zostać wydrukowany, jednak najbardziej uniwersalny jest w formie elektronicznej ułatwiającej przesłanie go emailem lub SMS-em.

Bezpieczne Tanie Taxi Warszawa

Panel Administracyjny TAXI360: system raportowy dostępny online. Umożliwia bieżące monitorowanie wydatków i aktywności kart i voucherów oraz: zarządzanie limitami nałożonymi na karty, blokowanie i odblokowywanie kart, generowanie elektronicznych voucherów oraz zarządzanie terminami ich nażności, generowanie raportów oraz możliwość rozliczania kosztów transportu według działów.

Dodatkowe zalety systemu TAXI360: wygoda w rozliczaniu przejazdów pracowników, łatwość oraz przejrzystość zarządzania wydatkami, prowadzenie bieżącego monitoringu przewozów, możliwość rozliczania kosztów transportu według działów.

Podróżuj z Glob Taxi i korzystaj z TAXI360!

Reklamy na autach

Docieraj z reklamą na samochodzie taxi do dziesiątek tysięcy warszawiaków poruszających się codziennie po ulicach Stolicy.

REKLAMA NA TYLNEJ SZYBIE

ILOŚĆ AUT W KAMPANII

OKRES

CENA 1 AUTA

PRODUKCJA + WYKLEJENIE

1-20 szt.

1-3 miesiące

120 zł / miesiąc

50 zł / sztuka

1-20 szt.

ponad 3 miesiące

100 zł / miesiąc

50 zł / sztuka

21-50 szt.

1-3 miesiące

100 zł / miesiąc

50 zł / sztuka

21-50 szt.

ponad 3 miesiące

80 zł / miesiąc

50 zł / sztuka

51-100 szt.

1-3 miesiące

80 zł / miesiąc

50 zł / sztuka

51-100 szt.

ponad 3 miesiące

60 zł / miesiąc

50 zł / sztuka

ponad 100 szt.

1-3 miesiące

 do negocjacji

50 zł / sztuka

ponad 100 szt.

ponad 3 miesiące

 do negocjacji

50 zł / sztuka

REKLAMA NA TYLNYM ZDERZAKU

ILOŚĆ AUT W KAMPANII

OKRES

CENA 1 AUTA

PRODUKCJA + WYKLEJENIE

1-20 szt.

1-3 miesiące

40 zł / miesiąc

wycena indywidualna

1-20 szt.

ponad 3 miesiące

30 zł / miesiąc

wycena indywidualna

21-50 szt.

1-3 miesiące

30 zł / miesiąc

wycena indywidualna

21-50 szt.

ponad 3 miesiące

20 zł / miesiąc

wycena indywidualna

51-100 szt.

1-3 miesiące

20 zł / miesiąc

wycena indywidualna

51-100 szt.

ponad 3 miesiące

10 zł / miesiąc

wycena indywidualna

ponad 100 szt.

1-3 miesiące

 do negocjacji

wycena indywidualna

ponad 100 szt.

ponad 3 miesiące

 do negocjacji

wycena indywidualna

Jeśli chcesz zamówić reklamę na samochodach Glob Taxi.

Taxi Warszawa Tanio to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają korzystnego i ekonomicznego sposobu podróżowania po stolicy. Oferta gwarantuje atrakcyjne ceny przejazdów, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na swoim transporcie i mieć pewność, że dostaniesz najlepszą wartość za swoje pieniądze. Bezsprzecznie nasi doświadczeni kierowcy są zawsze gotowi zapewnić Ci komfortową i bezpieczną podróż, niezależnie od celu i odległości przejazdu. Dzięki naszemu niezawodnemu i szybkiemu serwisowi zamówień, możesz być pewien, że nasze taxi pojawi się na czas i zapewni Ci niezawodny transport. Nie trać czasu i pieniędzy na poszukiwanie innych opcji – wybierz Taxi Warszawa Tanio i ciesz się wygodnym i przystępnym podróżowaniem po mieście.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.